2010 - 2019

2009/10 - Še ena slaba sezona, ko klub še išče pravo ekipo. Predzadnje, enajsto mesto v 1. MNL Murska Sobota, a obstanemo v ligi.

Mladinci so v PML Murska Sobota peti, predsednik je Peter Bogdan.

2010/11 - Občutno boljša uvrstitev članov (sedmo mesto), mladinci pa nazadujejo, saj so med desetimi ekipami osmi.

2011/12 - Ekipa je končno sestavljena in uigrana, po dolgih šestindvajsetih letih pa se v klubu ponovno veselimo naslova prvaka.

Varovanci trenerja Gorana Gutalja v 1. MNL Murska Sobota na dvaindvajsetih tekmah dosežejo petnajst zmag in na koncu zasluženo slavijo. Titulo osvojijo: Bencik Rok - "Koki", Bohar Damjan, Bokan Mitja, Bokan Tadej, Drvarič Niko, Grah Dejan - "Huko", Horvat Mihael, Jablanovec Matej - "Jabi", Kolmanič Boštjan, Kovač Dominik - "Fibo", Kuzma Kristjan - "Kiki", Lebar Aleš, Sapač Sašo Jože - "Sapa", Serdt Aleš, Slatinšek Matej, Smej Borut, Stojisavljevič Mitja - "Mičo", Temlin Sandi, Varga Jernej, Vogrinčič Denis - Lüjpek, Zuberi Enis in Zver Marjan.

Mladinci med desetimi ekipami osvojijo četrto mesto.

2011/12

Stojijo: Temlin Sandi, Kuzma Kristjan, Kolmanič Boštjan, Bokan Tadej, Varga Jernej, Stojisavljevič Mitja, Jablanovec Matej, Bohar Damjan, Sapač Sašo Jože, Ošlaj Jernej (fizioterapevt) in Bokan Mitja

Sedijo in čepijo: Serdt Aleš, Lebar Aleš, Horvat Mihael, Smej Borut, Drvarič Niko, Bencik Rok, Slatinšek Matej, Gutalj Goran (trener) in Jeneš Slavko (trener mladincev)

2012/13 - Klub napreduje v Pomursko nogometno ligo in med štirinajstimi klubi doseže enajsto mesto.

Mladinci so ob koncu deveti.

2013/14 - Pomurska liga razpade in Tišina tako  znova tekmuje v 1. medobčinski ligi Murska Sobota. Med štirinajstimi ekipami smo na koncu deseti.

Mladinci tekmujejo v konkurenci dvanajstih ekip in dosežejo deveto mesto.

Vršilec dolžnosti predsednika je Miro Berke.

2014/15 - Ekipa izboljša uvrstitev in se povzpne na šesto mesto (tekmuje dvanajst klubov).

Mladinci so med desetimi klubi osmi.

2015/16 - Sezona, v kateri je klub bil tik pred propadom in sezona, v kateri ni nič šlo tako, kot bi moralo. Nihče ni hotel prevzeti mesta predsednika kluba, posledice vseh težav v organizaciji pa so se kazale tudi na igrišču, saj je klub zasedel enajsto, predzadnje mesto in izpadel v najnižji rang tekmovanja.

Mladinci so ponovili rezultat iz prejšnje sezone.

Po neuspešnem iskanju novega vodstva vodenje kluba prevzamejo igralci, predsednik pa postane Damjan Bohar.

2016/17 - Klub preživlja težke čase na in ob igrišču. V 2. MNL Murska Sobota med devetimi ekipami konča kot sedmi, z istim številom točk kot ekipi, uvrščeni za njim.

Mladinci ne kažejo dosti boljših predstav, saj so predzadnji, trinajsti.

2017/18 - Stvari gredo rahlo na bolje, saj med sedmimi ekipami klub sezono zaključi na četrtem mestu, po točkah dosti bližje vrhu kot repu lestvice.

Mladinci so z eno samo zmago in tremi točkami na štiriindvajsetih tekmah krepko zadnji.

2017/18

Stojijo: Kovač Dominik (trener), Horvat Mitja, Kuzma Matej, Titan Alex, Bodanec Uroš, Šneider Žan, Kovač Niko, Stojisavljevič Mitja in Furek Denis
Čepijo: Bratkovič Denis, Pevec Boštjan, Šebjanič Aljoša, Kolmanič Matej, Bohar Damjan, Orešnik Matic, Banfi Primož, Kos Aleš in Bukovec Patrik

2018/19 - Moštvo je mesto višje kot sezono poprej, združena mladinska ekipa Rakičan-Tišina pa med dvanajstimi ekipami osvoji osmo mesto.