1990 - 1999

1989/90 - Šesto mesto v dvanajstčlanski Pomurski nogometni ligi. Mladinci so bili drugi, kadeti pa v medobčinski ligi prvi.

1990/91 - Znova šesto mesto članov v PNL, mladinci so bili tretji. Takratni predsednik je bil Branko Farič.

1990-91

Stojijo: Seršen Jože, Jeneš Slavko (trener), Špur Jürgen, Gider Anton, Oršoš Jože, Horvat Slavko, Gujt Slavko, Hauko Franc in Flisar Marjan
Sedijo: Flisar Drago (fizioterapevt), Seršen Alojz, Sukič Dušan, Farič Simon, Seršen Janez, Kranjec Vinko, Novak Marjan in Petrijan Bojan

1991/92 - Tokrat sedmo mesto v Pomurski nogometni ligi. Mladinci tokrat malce slabši, deseti.

1992/93 - Sedmo mesto v 1. medobčinski nogometni ligi Murska Sobota. Mladinci so z enakim številom točk kot prvak Veržej zasedli drugo mesto.

1993/94 - Še eno šesto mesto članov, mladinci so končali kot tretji.

Takratni predsednik je Emil Sočič.

1994/95 - Ponovno šesto mesto, mladinci so drugi.

1994/95 - jesen

Stojijo: Sočič Emil (predsednik), Flisar Drago (fizioterapevt), Balažic Jože, Šiftar Borut, Rajbar Marjan, Oršoš Jože, Farič Simon, Špur Jürgen, Pucko Dominik, Flisar Marjan, Seršen Jože (tehnični vodja) in Vlaškalič Vladimir (trener)
Čepijo: Serec Darko, Verban Jože, Ratnik Andrej, Titan Bojan, Novak Marjan in Cener Ivan

1995/96 - Člani so sedmi, enako uvrstitev dosežejo mladinci.

1996/97 - Slabša uvrstitev članov - deseto mesto. Mladinci izboljšajo uvrstitev iz lanske sezone, saj končajo kot četrti.

1997/98 - Člani odigrajo katastrofalno sezono, saj v 1. medobčinski ligi pristanejo na zadnjem mestu, kljub temu pa tudi naslednjo sezono nastopajo v istem tekmovanju.

Mladinci na drugi strani premočno osvojijo naslov prvakov.

1997/98 - mladinci

Mladinska ekipa

Stojijo: Cipot Franc (tehnični vodja), Jeneš Slavko (trener), Cipot Boštjan, Obal Dejan, Grah Dejan, Anželj Borut, Šnurer Dejan, Vrečič Dejan, Gomboc Dejan in Koren Danijel
Čepijo: Bagoroš Gorazd, Gomboc Roman, Granfol Boštjan, Kuzma Kristjan, Gomboc Matej, Jeneš Matej, Ficko Aleš in Hozjan Zoran

1998/99 - Prejšnja slaba sezona se ne ponovi, saj se člani uvrstijo na četrto mesto, mladinci so šesti.