NOGOMETNI KLUB TIŠINA

Zmaga in dva poraza

Varovanci trenerja Franca Hauka so že dodobra zakorakali v novo sezono v 1. medobčinski nogometni ligi Murska Sobota. Na prvih treh tekmah so dosegli zmago in utrpeli dva poraza.

V 1. krogu je pri nas gostovala ekipa Šalovec, ki so jo z zadetkom Tilna Lovenjaka iz 67. minute naši nogometaši ugnali z 1:0.

V 2. krogu je nato sledilo prvo gostovanje, ko se je moštvo odpravilo na Cven. Do uspeha ni manjkalo veliko, saj smo dosegli zadetek, ki je bil v sumljivih okoliščinah razveljavljen, nato pa v 90. in 92. minuti dva dobili in tri točke so ostale na Cvenu.

Včeraj je bilo na domači tekmi proti Rogašovcem v kadru največje število nogometašev v dosedanjem delu prvenstva, saj je rezervna klop bila zapolnjena z vsemi sedmimi rezervami. Na žalost to ni pomagalo kaj dosti, saj je v naši mreži pristalo kar sedem zadetkov, zato bo tekmo potrebno čim prej pozabiti.

V soboto namreč sledi občinski derbi in gostovanje v Vanči vasi pri Romi. Tekma se bo začela ob 16. uri.