NOGOMETNI KLUB TIŠINA

Visok poraz z Apačami

V nedeljo smo odigrali še zadnjo tekmo v letošnjem letu, saj je danes MNZ Murska Sobota prekinila tekmovanje.

Gostili smo Apače, ki je v prvem polčasu bilo boljše in na odmor odšlo z dvema zadetkoma prednosti. Drugi polčas so veliko bolje začeli naši nogometaši in prek Mateja Kuzme hitro znižali rezultat, nato pa kmalu imeli priložnost še za izenačenje, a je niso izkoristili. Kazen je prišla že v naslednjem napadu in bilo je 1:3. Dečki niso igrali slabo, gostje pa so izkoristili čisto vsako priložnost, ki so jo imeli (razen zgrešene 11-metrovke, ki jo je odlično zaustavil Aleš Hari). Pred koncem tekme so zadeli še dvakrat in visoko zmagali. Visok rezultat vsekakor ne odraža dogajanja na igrišču, vseeno pa so gostje zasluženo slavili.