NOGOMETNI KLUB TIŠINA

Franc Hauko novi trener članskega moštva

Po (pre)dolgih letih je Franc Hauko še četrtič sedel na klop našega in njegovega kluba, potem ko se je Jože Sečkar preselil k Veržeju.

Franc je celotno igralsko kariero, ki je pri članih trajala kar sedemnajst sezon, igral v našem, modro-rumenem dresu. V njem je osvojil dva naslova prvaka (1978/79 in 1985/86), bil pa je tudi član znamenite ekipe, ki se je v sezoni 1987/88 uvrstila v polfinale pokala Slovenije.

Članska ekipa, ki še ni popolnjena, je pod dosedanjim trenerjem priprave začela 5. julija in v tem času odigrala tri pripravljalne tekme. Z Mostjem je bilo 0:0, na tradicionalnem turnirju za pokal občine Tišina, ki je potekal minulo soboto, pa so s Cerkvenjakom in Rogašovci izgubili z 0:2.

Prvi trening pod vodstvom novega trenerja bodo igralci opravili danes.

oznake v objavi

sorodne objave